Знайдіть куб квадрата різниці Куба числа 3 квадрата числа 5 обясните пж нужно виразом записати


Ответы на вопрос

Отвечает Цынцарь Дмитрий.

Ответ:

8

Пошаговое объяснение:

Знайдемо різницю куба числа 3 та квадрата числа 5:

3³ - 5² = 27 - 25 = 2

Тепер піднесемо цю різницю до кубу:

2³ = 8

Отже, куб квадрата різниці куба числа 3 та квадрата числа 5 дорівнює 8.