Помогите пожалуйста!! Розв'яжіть рівняння: 1. 6,21х+8, 79х=6 2. 6,8•(у-25, 6) =3, 4


Ответы на вопрос

Отвечает Райская Леся.

Ответ:

Об'єднаємо подібні доданки:

6,21x + 8,79x = 6

14x = 6

x = 6 / 14 = 0,4286 (округляємо до чотирьох знаків після коми)

Відповідь: x = 0,4286

Розкриваємо дужки і спрощуємо:

6,8 • (у - 25,6) = 3,4

6,8у - 173,28 = 3,4

6,8у = 3,4 + 173,28

6,8у = 176,68

у = 176,68 / 6,8 = 26 (округлюємо до цілої частини)

Відповідь: у = 26

Пошаговое объяснение:

Отвечает Борисов Влад.

Пошаговое объяснение:

вот решения в фото, на 2 примера