Знайди значення виразу 15,1- (3,19+ 2,17)* 2,5


Ответы на вопрос

Отвечает Яримович Тарас.
15,1-(3,19+2,17)*2,5 = 15,1-5,36*2,5 = 15,1-13,4 = 1,7
Отвечает Иванов Илья.

Ответ:

24, 35

Пошаговое объяснение:

все написано на фото)

- спочатку робимо дужки

- потім віднімаємо 15,1 - те, що вийшло в дужках

- потім множимо на 2,5

- і все