ДАЮ 50 БАЛЛОВ! СРОЧНО! Розв'яжи задачу. У Марійки є коробка з олівцями. Кількість синіх олівців у

коробці відноситься до кількості жовтих як 7 : 2. Скільки всього олівців у коробці, якщо жовтих на 65 штук менше, ніж синіх.

Ответы на вопрос

Отвечает Чакилев Игнат.

Ответ:

117 карандашей всего в коробке

Пошаговое объяснение:

1) 7-2=5 частей синих больше чем желтых

2) 65:5=13 карандашей составляет 1 часть

3) 7+2=9 частей карандашей всего

4) 13*9=117 карандашей всего в коробке