Обчисліть зручним способом 5,4 - 27/, - 329 (-5,4) +5,4​


Ответы на вопрос

Отвечает Женя Сенько.

Ответ:

5,4-27-329(-5,4)+5,4

5,4-27 +1776,6 + 5,4

1760,4

Відповідь: 1760,4

Пошаговое объяснение:

потомушо так фотомач сказав

Отвечает Вересюк Вікторія.

Відповідь:

Щоб розв'язати ці вирази, виконаємо дії відповідно до порядку математичних операцій: спочатку виконаємо операції в дужках, потім дії з дробами та, нарешті, додавання і віднімання.

5,4 - 27/(-329) = 5,4 + 27/329 (два мінуси дають плюс)

(-5,4) + 5,4 = 0

Отже, результати обчислень:

5,4 - 27/(-329) + (-5,4) = 5,4 + 27/329 - 5,4 = 27/329

-5,4 + 5,4 = 0

Покрокове пояснення: