Будують 4 восьмиповерхових будинки. На кожному поверсі буде по 9 квартир. З усіх квартир

однокімнатних 128, двокімнатних 96, а решта - трикімнатні. Скільки трикімнатних квартир?​

Ответы на вопрос

Отвечает Осипов Кирилл.

Пошаговое объяснение:

4×8=32-на каждом доме этажей

32×9=288-комнат в домах всего

128+96=224-однокомнатных и двокомнатных

288-224=64-трехкомнатных квартир. Слава UKRAINE

Отвечает Verner Karina.

Ответ:

64 трикімнатних квартир в будинках

Пошаговое объяснение:

4×8×9=288

288-128-96 = 64