Сума трьох чисел дорівнює 16,8.Перше число в 5 разів більше за друге,а третє більше за перше на

3,6.Знайди ці числа​

Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Ульяна.

Ответ:
Дано:

перше число - 5х
друге - х
третє - 5х+3,6
Сума дорівнює 16,8
Рівняння:
5х+х+5х+3,6=16,8
11х+3,6=16,8
11х=16,8-3,6
11х=13,2
х=13,2:11
х=1,2
звідси: 5х=5*1,2=6-перше число
             1,2-друге число
             5х+3,6=6+3,6=9,6-трєте число

НАТИСНІТЬ ДЯКУЮ

Пошаговое объяснение: