Знайти площу паралелограма якщо до сторони а=11см проведена висота h=9,2см


Ответы на вопрос

Отвечает Дархан Гаухар.

Ответ:

101,2  см²

Пошаговое объяснение:

S=a*h=11*9,2=101,2  см²

Отвечает Куликов Герман.

Відповідь:101,2 см²

Покрокове пояснення:

S = a * h

де a - довжина однієї сторони паралелограма, h - висота, проведена до цієї сторони.

Підставляючи відповідні значення, отримуємо:

a = 11 см

h = 9,2 см

S = 11 см * 9,2 см ≈ 101,2 см²

Таким чином, площа паралелограма становить близько 101,2 квадратних сантиметрів.