Допоможіть будь ласка,це дуже терміново.З двох міст одночасно назустрічь один одному виїхали дві

автівки.Швидкість однієїна 10км\год більша.Знайти швидкість кожної,якщо через 3 години відстань яку вони проїхали була 450км.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Ваня.

Ответ:

150 км/год; 140 км/год

Пошаговое объяснение:

v1 = ?, на 10 км/год більше ніж   ↙

v2 = ?                                          
t - 3 год

S - 450 км

1) 450 : 3 = 150 (км/год)
2) 150 - 10 = 140 (км/год)

вроде так""