Знайди корені рівняння б) 10-3х=6+5х​


Ответы на вопрос

Отвечает Короткевич Кирилл.

Відповідь:

6+5х=3х-10

5х+3х=-10-6

8х=-16

х=-16/8

х=-2

Покрокове пояснення: