Туристи за кілька днів пройшли 60 км.За 1 день вони пройшли 4/15 всієї відстані, за другий 2/12

Скільки км вони пройшли вони за два дні​

Ответы на вопрос

Отвечает Климентьева Даша.

Доброго ранку!

1) 60 : 15 * 4 = 16 (км) - пройшли першого дня.

2) 60 : 12 * 2 = 10 (км) - пройшли другого дня.

3) 16 + 10 = 26 (км)

Відповідь: 26 км вони пройшли вони за два дні​.