ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА Три фермери отримали прибуток від продажу молока за місяць на суму 5600грн. З

них 5% були перераховані на благодійні потреби а , 25% склали податки. Решту грошей фермери поділили між собою у відношенні 3 : 5 : 6. Який прибуток отримав кожний фермер

Ответы на вопрос

Отвечает Nosova Daria.

Відповідь:

Фермер 1: 840 грн.

Фермер 2: 1400 грн.

Фермер 3: 1680 грн.

Покрокове пояснення:

Спочатку обчислимо суму грошей, які були перераховані на благодійні потреби:

5600 грн * 5% = 5600 грн * 0.05 = 280 грн.

Потім обчислимо суму грошей, які склали податки:

5600 грн * 25% = 5600 грн * 0.25 = 1400 грн.

Залишок грошей:

5600 грн - 280 грн - 1400 грн = 3920 грн.

Відношення суми прибутку для фермерів буде:

3 + 5 + 6 = 14.

Фермер 1: (3 / 14) * 3920 грн = 840 грн.

Фермер 2: (5 / 14) * 3920 грн = 1400 грн.

Фермер 3: (6 / 14) * 3920 грн = 1680 грн.