Розв’язати рівняння 5(12 - x) - 11(4x - 5)=9(9 – 5x) – 26 Введіть відповідь Введіть відповідь...


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Мария.

Ответ:х=15

Пошаговое объяснение:

5(12 - x) - 11(4x - 5)=9(9 – 5x) – 26
60-5х-44х+55=81-45х-26
115-49х=55-45х
-49х+45х=55-115
-4х=-60
х=15