Які з чисел є розв'язком нерівності y-120<400 А) 520 Б) 500 В) 600 Г) 420


Ответы на вопрос

Отвечает Гасымов Канан.

y-120<400

А) 520-120=400

400=400

Б) 500-120=380

380<400

В) 600-120=480

480>400

Г) 420-120=300

300<400

Правильні відповіді Б і Г.

Отвечает Пунько Матвей.

Варіанти відповідей:         |         Розв'язання:                  |    Правильність:

А) 520-120<400                    |      А) 520-120=400≠<400   |              -

Б) 500-120<400                   |       Б) 500-120=380=<400    |             +

В) 600-120<400                    |      В) 600-120=480≠<400    |             -

Г) 420-120<400                    |       Г) 420-120=300=<400    |             +

ВСІ ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ: Б та Г

УВАГА: Щоб переглянути таблицю потрібна версія ПК.

Сподіваюся що допоміг!!!