Знайти значення виразу 80-а*9 якщо а=8


Ответы на вопрос

Отвечает Тюш Ксюша.

Ответ:

8

Пошаговое объяснение:

Для знаходження значення виразу 80 - а * 9, підставимо значення a = 8:

80 - 8 * 9

Далі виконаємо операцію множення:

80 - 72

І, нарешті, виконаємо операцію віднімання:

8

Отже, значення виразу 80 - а * 9 при a = 8 дорівнює 8.

Отвечает Мамченко Елизавета.
80-8•9=80-72=8
как-то так