Фермер привіз на базар 8 и картоплі. Першого дня він продав 320 кг, а другого дня 0,6 цієї

кількості. Скільки картоплі продав фермер третього дня? Яку частину приведеної картоплі продава фермер кожного з трьох днів? Вирази і частини у відсотках. Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Винс Катя.

Ответ:

0,6 * 320 = 192 кг

Таким чином, другого дня фермер продав 192 кг картоплі

Загальна кількість картоплі, яку фермер привіз на базар, дорівнює 8 ц (центнерів), що у кілограмах дорівнює 8 * 100 = 800 кг.

Третього дня фермер продав: 800 - 320 - 192 = 288 кг картоплі.

Перший день:

Продано 320 кг картоплі зі загальної кількості 800 кг.

Частка проданої картоплі у відсотках: (320 / 800) * 100% = 40%.

Другий день:

Продано 192 кг картоплі зі загальної кількості 800 кг.

Частка проданої картоплі у відсотках: (192 / 800) * 100% = 24%

Третій день:

Продано 288 кг картоплі зі загальної кількості 800 кг.

Частка проданої картоплі у відсотках: (288 / 800) * 100% = 36%.

Отже, фермер продавав 40% картоплі першого дня, 24% другого дня і 36% третього дня.

Пошаговое объяснение: