Розв'язати рівняння: 7х + 19у -2у - 27,5 = 50,74


Ответы на вопрос

Отвечает Суслинець Христя.

Відповідь:

1)29х+74=10х+17

2)36+20х=50х+12

3)4*(1,2+3,7)=2,8

4)7х+27=6х+21

5)56+6х=3х-13

6)5(х+1,2)=12,5х

Покрокове пояснення: