Помножте рівняння 2x - 3y = 10 на 2 4x - 6y = 20 4x + 6y = 10 4x - 6y = 10 4x + 6y = 20


Ответы на вопрос

Отвечает Попова Софья.

Ответ: 40

Пошаговое объяснение:

2х-3у =20 |•2

2•2х-3*2у=20*2

4х - 6у =40

Отвечает Александрова Оля.

Ответ:

Правильним множенням рівняння 2x - 3y = 10 на 2 буде:

2 * (2x - 3y) = 2 * 10

Це дає нам:

4x - 6y = 20

Отже, правильне множення рівняння 2x - 3y = 10 на 2 дає нам рівняння 4x - 6y = 20.

Пошаговое объяснение:

Поставь 5 звезд пожалуйста