Розвʼязати рівняння 13х-5=5х+11


Ответы на вопрос

Отвечает Синипостолова Анастасия.

Ответ:

х=2

Пошаговое объяснение:

13х-5=5х+11

Переносимо невідомі до іншої сторони і скорочуємо:

8х=16

Далі просто вирішуємо:

x=16:8

х=2

Отвечает Костевич Настя.

Ответ: x = 2 ...

Вот, надеюсь помогла.

Пошаговое объяснение: 13х - 5 = 5х + 11

13x - 5x = 11 + 5

8x =16

x =2