Периметр прямокутники дорівнює 120 дм.Знайдіни довжину прямокутника якщо його ширина дорівнює 6 дм.​


Ответы на вопрос

Отвечает Дорогій Ваня.

Ответ:

54 дм

Пошаговое объяснение:

P = 120 дм

a = 6 дм

b - ?

P = 2(a+b)

2(6+b) = 120

6+b = 120/2

6+b = 60

b = 60-6 = 54 дм

Отвечает Рыбалкина Яна.

Відповідь:54

Покрокове пояснення:120-12=108; 108:2=54