Можно ли составить пропорцию из отношений: a) 10 : 2 и 3: 15; б) 6 : 5 и 12 : 10? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Андруцкий Даниил.

Ответ:

а) НЕТ б) ДА

Пошаговое объяснение:

a) 10:2 и 3:15=150≠6 НЕТ

б) 6:5 и 12:10=5*12=6*10=60=60 ДА

1 2
Отвечает Летов Максим.

Ответ: Б)

Щоб перевірити пропорцію потрібно перемножити крайні та середні члени пропорції.Якщо добуток однаковий, то це пропорція.

А)10*15=150      

   2*3=6                                    А  -  неправильна пропорція.

Б)5*12=60

   6*10=60                                            Б-правильна пропорція.