1 4/13 * (- 2, 5)(- 13/17) * 0 ,4 ПОМОГИТЕ ЖЕЛАТЕЛЬНО С ОБЪЯСНЕНИЕМ СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Суханова Ольга.

1 4/13 * (- 2,5)(-13/17) * 0,4

Перш за все, розберемо вираз починаючи з дужок:

(-2,5) * (-13/17) = 2,5 * 13/17 = 0,735

Отримуємо:

1 4/13 * 0,735 * 0,4

Перетворимо змішану дробу на неправильний дріб:

1 4/13 = (1 * 13 + 4) / 13 = 17/13

Отже:

17/13 * 0,735 * 0,4 = 0,4354