Середнє арифметичне двох чисел =21.знайти ці числа якщо одне з них більше в 5 разів більше за друге

.поможіть дам 50 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Артемова Диана.
(x+y)/2=21
x=5y
(5y+y)/2=21
6y=21*2
6y=42
y=42/6
y=7
x=5*7=35