Шаруа ат сатып алу үшін 15 ц карабидай сатса, 80 рубль жетпейді, ал 20 ц карабидай сатса , 110

рубль артық қалады. Шаруа сатып алатын ат неше рубль?

Ответы на вопрос

Отвечает Зимина Анастасия.
Х- карабидай багасы, у-аттын багасы
у=15х+80;
20х-(15х+80)=110
5х=190
х=38 (р)карабидай багасы
у=15×38+80=650(р) аттын багасы