Одна зі сторон прямокутника доривнюе 3 1/5 м, а сусідня - в 1 1/4 раза більша за неї. Обчисліть

площу прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Алмабекова Алима.
Одна зі сторон прямокутника доривнюе 3 1/5 м, а сусідня - в 1 1/4 раза більша за неї, 3 1/5·1 1/4=16/5·5/4=4 м .
Обчислім площу прямокутника
3 1/5
·4=16/5·4/1=64/5=12,8 м²