За якого значення а рівняння х2-(а-2)х+0,25=0 має один розв’язок?


Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Ваня.

х2-(а-2)х+0,25=0

Рівняння буде мати єдиний розв,язок, коли дискримінант дорівнює нулю. ОТже,

х²-(а-2)х+0,25=0

D=(а-2)²-4*0,25=

(а-2)²-1=0

√(а-2)²=√1

а-2=1

а=3

Відповідь: при параметрі а=3 рівняння має єдиний розв,язок.