Оксана записала по колу в деякому порядку числа від 1 до 10. Дівчина обчислила суму кожного числа з

двома сусідніми з ним. Чому дорівнює найменше значення суми, яку може отримати Оксана?​

Ответы на вопрос

Отвечает Nusupzhan Nazerke.

Ответ:

Я думаю, це число 20  - тобто плюсуємо числа 9 + 10 + 1 .   Якщо  8 + 9 + 10 = 27 - це буде найбільше значення найбільшої суми.  А числа 10 + 1+2 = 13 - найбільше значення найменшої суми.