У газеті було надруковано,що в Києві 44тролейбусні маршрути.Трамвайних-на 23маршрути менше,ніж

тролейбусних.А автобусних-на 46маршрутів більше ніж тролейбусних.Скільки автобусних маршрутів у Києві?

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Дарья.
Трол. - 44 мар.
Трам. - ? на 23 мар. меньше чем трол.
Автоб. - ? на 46 мар. больше чем трол.
1) 44-23=21 (мар.) - трамвайные.
2) 44+46=90 (мар.)
Ответ: в Киеве 90 автобусных маршрутов.