Кiлька хлопчикiв ловили рибу.Всього спiймали 75 рибин.Скiльки було хлопчикiв,якщо всiм,окрiм

двох,дiсталося по 11 рибин,а двом дали по 10?

Ответы на вопрос

Отвечает Полянская Диана.
11*5=55
75-55=20
20/10=2
2+5=7( хлопчикiв)