Для перевезення вантажу потрибно 10 автомобилив вантажнистю 4 2/10 тонны. Скилькы потрибно

автомобилив вантажнистю 7 тонн для перевезення цього вантажу?

Ответы на вопрос

Отвечает Ауезова Дана.
1) 4 2/10*10=42/10*10=42 т потрібно перевезти
2) 42/7=6 авто вантажнистю 7 т потрібно