В Таїланді існує свято води.Всі жителі в цей день обливають один одного водою і таким чином бажають

один одному щастя.Один таїландський хлопчик облив 19 дорослих і 27дітей . Скількох людям він побажав щастя? На Скільки більше дітей, ніж дорослих облив хлопчик? Зробити коротку умову задачі

Ответы на вопрос

Отвечает Гребенников Максим.

Облив дорослих--19

Облив дітей--27

1) 19+27=46(л) - побажав щастя

2) 27-19=8(д) більше ніж дорослих