Із двох пристаней вийшли на зустріч один одному катер і моторний човен. Катер проплив до зустрічі

76км, а човен на 24 км більше. Яка відстань між пристанями?

Ответы на вопрос

Отвечает Хамидов Алишер.
1) 24+76=100 ( км ) - проплив човен
2) 100+76=176 ( км ) - відстань між пристанями