Вага одного грейпфрута і одного ківі разом така сама ,як одного ананаса.Два грейфрути важать

стільки ж,скільки один ананас і одне ківі разом.Скільки треба взяти ківі ,щоб іхня вага була такою,самою,як вага одного ананаса.?

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеев Илья.

Ответ:

один ананас весит как 3 киви

Пошаговое объяснение:

a+b=c

2a=c+b

решение

с=a+b

c=2a-b

a+b=2a-b

b+b=2a-a

2b=a

c=2b+b

c=3b

Отвечает Шокуров Артём.

Ответ:3


Пошаговое объяснение: