На озері плавало 11 гусей і 2 лебедя. На скільки більше було гусей,ніж лебедів.


Ответы на вопрос

Отвечает Квасюк Анастасия.
Гусей - 11
лебедя-2


1)11-2=9

В:Гусей бiльше ніж лебедів на 9 штук
Отвечает Шарикова Елена.

11-2=9 (л.)

Ответ:на 9 лебедей