Перше число=2,друге=3.Скільки відсотків становить перше число від суми даних чисел?


Ответы на вопрос

Отвечает Ларина Женя.

2+3=5 це сума даних чисел

пропорція:

5 ------ 100%

2 ------- х%

х=2*100:5=40

Відповідь: 40%