з одного пункту одночасно у протилежних напрямках виїхали два велосипедисти швидкість першого 14,4

км год а другого на 0,3 км годин меньша .Через скільки годин відстань між велосипедистами буде 22,8 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Алина.
1) 14,4-0,3=14,1 км/год - швидкість 2 велосипедиста
2) 14,4+14,1=28,5 км - відстань за 1 годину
3) 28,5 км - 60 хвил.
    22,8 км - х хвил.
х= 22,8*60/28,5=48 хвилин відстань буде 22,8 км


Отвечает Новиков Арсений.
14,4-0,3=14,1км\год
14,4+14,1=28,5км\год
28,5:60=0,475км\хв
22,8:0,475=48хв