Два жуки змагаються з бігу на 50 м. Перший жук пробігає 1м за 5 секунд, а другий – за 4,6 секунди.

Після кожних 10 м жуки зупиняються на перепочинок. Перший на 10 секунд, а другий на 15 секунд. Який жук фінішує першим? 

Ответы на вопрос

Отвечает Наумкин Михаил.
50*5=250(с)
50:10=5 - зупинок
5*10=50(с)
250+50=300(с) - перший жук
4,6 * 50=230(с)
5*15=75(с)
230+75=305(с) - другий жук