"Комета" теплоходы 5 сағатта 206 км жүзді.Теплоходтың жылдамдығын аралас сан түрінде жазыңдар


Ответы на вопрос

Отвечает Пынзарь Аня.

S =v * t.   v =s/t =m /с   206км = V *5 сагат.   V =206000m /18000=103/9=11*4/9