Тітонька Поллі примусила якось Тома відчистити до блиску a срібних ложок. Том похвалився друзям, що

це дуже цікава робота, і друзі Тома теж захотіли почистить ложки. Дік почистив 1/3 усіх ложок, Джим- 1/6, а Білл- 5/12. Скільки ложок залишилося почистити Тому? Склади вираз і знайди його значення при a=24

Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Оксана.
Друзья почистили  1/3+1/6+5/12=11/12 части от всех ложек
Тому осталось почистить  1-11/12=1/12 части от всех ложек.
При а=24 выражение имеет вид:
                  24- (1/3+1/6+5/12)*24=(1-11/12)*24=1/12*24=2