У класі кількість відсутніх учнів становить 12,5% від кількості присутніх. Якщо з класу вийдуть ще

2 учні, то будуть відсутніма 20% від кількості унів, які залишилися в класі. Скільки учнів становить в цьому клас?

Ответы на вопрос

Отвечает Одинцов Илья.

18 учнів.

2=6.25% відсутні від 16 учнів

16+2=18

100%÷18=5%

2+2=4×5%=20%