Знайдіть корені квадратного рівняння x^2+7x+12=0


Ответы на вопрос

Отвечает Кудинов Михаил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x₁₋₂=(-7±√(49-48))/2=(-7±√1)/2=(-7±1)/2={-4;-3}