Два бігуни тренуються на круговій ділянці 720 метрів. Вони біжать в протилежних напрямках, кожен із

сталою швидкістю. Перший бігун долає круг за 4 хвилини, другий за 5. Скільки метрів пробігає другий між двома послідовними зустрічами з першим?

Ответы на вопрос

Отвечает Хруст Павел.
1/(1/4+1/5)=20/9 время между встречами
720/5=144 м/мин скорость второго
20/9*144=320 метров
Ответ:320 метров