Знайти суму всіх п*ятицифрових чисел записаних за допомогою цифр 1,4,6,7,8.(цифри в числі не

повторюються).

Ответы на вопрос

Отвечает Тургымбаева Арман.
P_5=5!=1\cdot2\cdot3\cdot4\cdot5=120, \\
(1+4+6+7+8)\cdot10000+(1+4+6+7+8)\cdot1000+ \\ +(1+4+6+7+8)\cdot100+(1+4+6+7+8)\cdot10+ \\ +(1+4+6+7+8)\cdot1=(1+4+6+7+8)\cdot(10000+1000+ \\ +100+10+1)=26\cdot11111=288886, \\ 288886\cdot120:5=6933264.