Сума кубів двох натуральних чисел дорівнює 468. Знайдіть ці числа,якщо їх сума дорівнює 12.


Ответы на вопрос

Отвечает Новичкова Милана.
Система уравнений:
x+y=12
x³+y³=468
Решаем:
x=12-y
(12-y)³+y³=468
12³-3*12²*y+3*12*y²-y³+y³=468
1728-432y+36y²=468
36y²-432y+1260=0
y²-12y+35=0
y1+y2=12
y1*y2=35
y1=5
y2=7
Значит:
x1=12-5=7
x2=12-7=5
Ответ: пара чисел 5 и 7