Знайдіть найбільше натуральне число у якого всі цифри різні та кожні дві сусідки цифри

відрізняються щонайменше на 2

Ответы на вопрос

Отвечает Семеняга Илья.

Ответ:97531

Пошаговое объяснение:9-2=7-2=5-2=3-2=1 і 1+2=3+2+5+2=7+2=9