зибрали 2ящики динь по 5кг у кожному и 6контейнерив кавунив по 10кг у кожному у скильки разив менше

зибрали динь ниж кавунив ..Скласти обернену задачу

Ответы на вопрос

Отвечает Линяев Андрей.
1) 2*5=10(кг) - динь
2) 6*10=60(кг)-- кавунів
3) 60:10 =6 (р) - разів менше зібрали динь
Динь зібрали 10 кг - це в  6 разів менше,ніж кавунів.Скільки кг кавунів в одному контейнері, якщо іх розклали порівну у 6 контейнерів? Скільки кг динь в одному ящику,якщо їх розклали порівну у 5 ящиків?