Залда он жақта 6қатар,ал сол жақта 8қатар орындықтар қойылған. он жақта сол жақтан карағанда 24ор

кем неше ор ?

Ответы на вопрос

Отвечает Баульбеков Данияр.
8-6=2
24÷2=12
12×6=72
12×8=96
96+72=168