Різниця двох чисел дорівнює 3/5,а одне з них у 4 рази більше за інше. Знайдіть ці чмсла​


Ответы на вопрос

Отвечает Чистова Гуля.

а-б=3/5

а=4б

4б-б=3/5

3б=3/5

б=(3/5)/3=3/15 сократи дробь=1/5

тогда а=4*(1/5)=4/5