Розділити число 620 на три частини a, b і c так, щоб a:b = 3:2 і b:c = 5:3.​


Ответы на вопрос

Отвечает Непомнящих Александр.

Ответ:

Нижче, доведенні

Объяснение:

Напишемо умову для зручності:

620=a+b+c

a:b=3:2

b:c=5:3

Знайдемо а:

a:b=3:2

a=3b/2

Знайдемо с:

b:c=5:3

c=3b/5

Виходить рівняння:

a+b+c=620

3b/2+b+3b/5

Для зручності приводимо а і с до натуральних чисел, тобто множимо всі члени рівняння на 10, виходить

15b+10b+6b=6200

31b=6200

b=6200:31

b=200

Знаходимо а і с:

а=200×3/2=300

с=3×200/5=120

Тоді, виходить:

620=300+200+120

До речі, можна було не робити скорочення до натуральних чисел у рівнянні,ьале так було б довше і нудніше)))

Сподіваюсь, тобі допомогла моя відповідь і ти її оціниш НАЙКРАЩОЮ)))