Допоможіть будь ласка! Знайдіть суму довжин усіх ребер та площу поверхні куба, ребро якого дорівнює

7 см

Ответы на вопрос

Отвечает Нагорный Григорий.
1) 7*12=84 (см) - довжина всіх ребер куба
2) 6*49=294(см²) - площа поверхні куба
Відповідь: 84 см; 294 см²


Підказка: Довжина всіх ребер дорівнюе добутку довжини одного ребра на 12(їх кількість), а площа поверхні дорівнює добутку квадрату ребра на кількість граней(6)